Loading...

Faaliyet Alanlarımız

Bilişim

Yenilikçi çözümlerle Storage, Server ve Network ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Enerji

Güneş Panel sistemleri ile yenilenebilir enerji alanında destek sağlıyoruz.

İklimlendirme

Klima sistemleri ile yanınızdayız.

Dapa İklimlendirme

Her türlü İklimlendirme ihtiyaçlarınız için çözümler

VRF klima sistemleri ile büyük mekânları optimum sıcaklık dengesinde tutarken, split tipi klimalarıyla ev ve ofisler için ideal iklimlendirme sağlar. Yüksek teknolojiye sahip ürünleri, kullanıcı dostu arayüzleri ve dayanıklı yapılarıyla Dapa, konforunuzu artırırken enerji tasarrufu da sunar.

DAPA Bilişim A.ş.

Her türlü teknoloji ihtiyaçlarınız için çözümler

Server, storage ve network hizmetlerinde uzmanlaşarak, işletmelere ölçeklenebilir, güvenli ve performans odaklı çözümler sunmaktadır. Modern teknolojinin getirdiği tüm zorluklara karşı, Dapa’nın uzman ekibi ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü bilişim ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz.

DAPA Enerji

Güneş Enerjisi Çözümleri İle Yanınızda

Dapa Enerji, sürdürülebilir enerji çözümlerinin öncüsü olarak, yüksek verimli güneş paneli hizmetleriyle tanınır. Çevre dostu ve yenilenebilir enerji kaynaklarının öneminin her geçen gün arttığı günümüzde, Dapa Enerji, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere uygun, özelleştirilmiş güneş enerjisi çözümleri sunmaktadır. Deneyimli ekibi ve kalite standartlarına sahip ürünleriyle, enerji maliyetlerinizi azaltırken ekolojik ayak izinizi de minimize edin.

Size ulaşmamızı ister misiniz?